Skip to content Skip to footer

Gatavas mājas dzīvošanai

Ietaupi laiku un enerģiju, iegādājoties māju, kas jau ir gatava dzīvošanai! Mūsu piedāvātie mājokļi ir īpaši izvēlēti un uzbūvēti, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un komfortu. Izvēlies savu mīļāko no mūsu pieejamajiem modeļiem, un vari sākt savu jauno dzīves posmu jau šodien.

Atvērto durvju dienas

Iepazīsti savas nākotnes mājas ciematā “Sūnupes”!

Līdz 1. jūnijam ciematā “Sūnupes” visi darbi būs pabeigti, un mēs ar prieku piedāvājam Jums iespēju iepazīt mūsu galarezultātu. Lai arī šīs mājas jau ir rezervētas, līdz 1. septembrim, kamēr jaunie īpašnieki vēl nav ievākušies, organizējam atvērto durvju dienas. Šī ir lieliska iespēja klātienē novērtēt mūsu būvniecības kvalitāti, un iztēloties, kā varētu izskatīties Jūsu nākotnes mājoklis.

Kāpēc apmeklēt atvērto durvju dienu?

Iedvesmojies: Gūstiet idejas un iedvesmu savai nākotnes mājai.

Iepazīsti kvalitāti: Pārliecinieties par mūsu augstajiem būvniecības standartiem.

Uzdodiet jautājumus: Mūsu eksperti labprāt atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

Kā pieteikties?

Aizpildiet zemāk esošo pieteikuma formu, norādot vēlamo datumu. Lai nodrošinātu individuālu pieeju, katrā atvērto durvju dienā uzņemam ierobežotu skaitu apmeklētāju. Pasteidzieties, vietu skaits ir ierobežots!

Nākotnes plāni:

Šobrīd jau esam sākuši divu jaunu māju būvniecību ciematā “Sūnupes”, kuras plānojam pabeigt 2025. gada pavasarī. Sekojiet līdzi jaunumiem mūsu mājaslapā!