Skip to content Skip to footer

Ciemats ”Sūnupes”

                Apkārtni veido priežu meži un pļavas. Ciematu raksturo labas attiecības ar kaimiņiem un sakārtota vide. Tuvumā atrodas skolas, bērnudārzi, medicīnas iestādes, sporta zāles, sporta laukumi, peldbaseini un tirdzniecības centri. Veikali ir pieejami Ķekavā, Baldonē, kā arī Daugmalē 10 min. braucienā ar auto. Uz ciematu var arī nokļūt ar Rīga – Baldone autobusu.

Mēs rūpējamais, lai jaunajiem saimniekiem dzīvošana būtu maksimāli ērta, tāpēc esam nodrošinājuši visas komunikācijas:

Šobrīd pārdošana ir palikusi viena energoefektīva privātmāja ar kopējo platību 209 m2.

Iekšējais plānojums kopā 129 m2:

Iekšējais plānojums

Ārējais plānojums kopā 80,8 m2:

Ārējais plānojums

Zemes platība apkārt mājai 2500 m2

Mājas pagalms pilnībā labiekārtots ar zālienu un bruģi. Sētas žoga fasāde veidota ar betona stabiem un metāla štaketēm. Sānu sēta no metāla 3D profiliem.

Labiekārtošanas darbi

Noskaties video

Play Video

Atvērto durvju dienas

Iepazīsti savas nākotnes mājas ciematā “Sūnupes”!

Līdz 1. jūnijam ciematā “Sūnupes” visi darbi būs pabeigti, un mēs ar prieku piedāvājam Jums iespēju iepazīt mūsu galarezultātu. Lai arī šīs mājas jau ir rezervētas, līdz 1. septembrim, kamēr jaunie īpašnieki vēl nav ievākušies, organizējam atvērto durvju dienas. Šī ir lieliska iespēja klātienē novērtēt mūsu būvniecības kvalitāti, un iztēloties, kā varētu izskatīties Jūsu nākotnes mājoklis.

Kāpēc apmeklēt atvērto durvju dienu?

Iedvesmojies: Gūstiet idejas un iedvesmu savai nākotnes mājai.

Iepazīsti kvalitāti: Pārliecinieties par mūsu augstajiem būvniecības standartiem.

Uzdodiet jautājumus: Mūsu eksperti labprāt atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

Kā pieteikties?

Aizpildiet zemāk esošo pieteikuma formu, norādot vēlamo datumu. Lai nodrošinātu individuālu pieeju, katrā atvērto durvju dienā uzņemam ierobežotu skaitu apmeklētāju. Pasteidzieties, vietu skaits ir ierobežots!

Nākotnes plāni:

Šobrīd jau esam sākuši divu jaunu māju būvniecību ciematā “Sūnupes”, kuras plānojam pabeigt 2025. gada pavasarī. Sekojiet līdzi jaunumiem mūsu mājaslapā!

    Ciemats ”Sūnupes” atrodas 25 minūšu brauciena līdz Rīgai. Pārdošanā ir energoefektīva privātmāja ar kopējo platību 209 m2. Iekšēja mājas platība ir 129 m2, ir 3 guļamistabas un plaša viesistaba kopā ar virtuves zonu. Majā ir 2 vannasistabas un katla telpa.

    ProjektsCiemats ”Sūnupes”GadsJanvāris, 2023Share