Skip to content Skip to footer

Ciemats “Kalna buciņi”

Drīzumā…

Ciemats “Kalna buciņi” ir plānošanas stadijā.  Vidi veido priežu meži ar skaistu dabas ainavu. Līdz ciematam ved asfaltēts ceļš. Tiks izbūvēts kvalitatīvs ceļš ar ielas apgaismojumu. Ciemata dīķis ugunsdrošībai un bērnu laukums.

Skolas, bērnudārzi, medicīnas iestādes, sporta zāles, sporta laukumi, peldbaseini un tirdzniecības centri. Veikali ir pieejami Ķekavā, Baldonē kā arī Daugmalē 10 min. braucienā ar auto. Uz ciematu var arī nokļūt ar Rīga – Baldone autobusu.

Savas jaunās mājas varēs izvelēties 36 ģimenes.

Drīzumā būs pieejama vizualizācija un būs skaidrs redzējums, kā ciemats izskatīsies un kādas mājas tieši būs pieejamas. Seko līdzi jaunumiem.

Atvērto durvju dienas

Iepazīsti savas nākotnes mājas ciematā “Sūnupes”!

Līdz 1. jūnijam ciematā “Sūnupes” visi darbi būs pabeigti, un mēs ar prieku piedāvājam Jums iespēju iepazīt mūsu galarezultātu. Lai arī šīs mājas jau ir rezervētas, līdz 1. septembrim, kamēr jaunie īpašnieki vēl nav ievākušies, organizējam atvērto durvju dienas. Šī ir lieliska iespēja klātienē novērtēt mūsu būvniecības kvalitāti, un iztēloties, kā varētu izskatīties Jūsu nākotnes mājoklis.

Kāpēc apmeklēt atvērto durvju dienu?

Iedvesmojies: Gūstiet idejas un iedvesmu savai nākotnes mājai.

Iepazīsti kvalitāti: Pārliecinieties par mūsu augstajiem būvniecības standartiem.

Uzdodiet jautājumus: Mūsu eksperti labprāt atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

Kā pieteikties?

Aizpildiet zemāk esošo pieteikuma formu, norādot vēlamo datumu. Lai nodrošinātu individuālu pieeju, katrā atvērto durvju dienā uzņemam ierobežotu skaitu apmeklētāju. Pasteidzieties, vietu skaits ir ierobežots!

Nākotnes plāni:

Šobrīd jau esam sākuši divu jaunu māju būvniecību ciematā “Sūnupes”, kuras plānojam pabeigt 2025. gada pavasarī. Sekojiet līdzi jaunumiem mūsu mājaslapā!

    Ciemats “Kalna buciņi” ir plānošanas stadijā. Šaja ciematā ir planotas 36 privatmājas.

    Projekts“Kalna buciņi”GadsJanvāris, 2023Share