Skip to content Skip to footer
80808080
Sākums
Par mums

Radam vērtību, slīpējot procesu gadiem

Pieredze, inovatīvi risinājumi un augsta kvalitāte - mēs būvējam mājas, kas kļūst par ilgtermiņa vērtību.

Video redzamas 2 energoefektīvas mūra mājas ar kopējo platību katrai mājai 209 m2.

ko mēs darām

Visaptveroši būvniecības risinājumi

Būvniecības pakalpojumu sniedzējs, kurš savā darbībā apvieno inovācijas, kvalitāti un ilgtspējīgumu. Mūsu ekspertu komanda pievēršas klientu vajadzībām, nodrošinot unikālus risinājumus, lai veidotu ilgstspējīgas un funkcionālas ēkas.

0
Gadu pieredze
0
Projekti
0%
Laimīgi klienti
0%
Nozares eksperti
MŪSU KOMANDA

Virzītājspēks

Spēcīga komanda – pamats būvniecības uzņēmuma izcilībai un ilgtermiņa sadarbībai.

Gvido Grands

Valdes loceklis

Vairāk nekā 25 gadu pieredze būvniecības jomā.

Līga Granda

Klientu sadarbības vadītāja

Risinājumu prezentācija un klientu vajadzību izpratne.

ATSAUKSMES

Ko par mums saka klienti

Bērnu slimnīcas fonds sadarbojās ar GLG būve, renovējot Vecāku mājas fasādi. Sadarbībā rezultējās nevien ar skaisti un kvalitatīvi atjaunotu ēku, bet arī ar gandarījumu par pašu procesu. Iepazīstot Gvido skatījumu, zināšanas un pieeju darbam man bija viegli uzticēties un paļauties, ka darbi tiks paveikti kvalitatīvi un pēc labākās sirdsapziņas. No Vecāku mājas daudzajiem darbiniekiem un brīvprātīgajiem dzirdēju labas atsauksmes par GLG būve būvnieku darba ētiku. Kā arī izveidojās laba sadarbība star mūsu arhitekti no Zaigas Gailes arhitektu biroja un Gvido, jo abām pusēm sakrita redzējums par pieeju renovācijai, materiāliem un veicamajiem darbiem.

Pateicībā par veiksmīgo sadarbību!

Liene Indrāne Pūliņa

Liene Indrāne Pūliņa

Bērnu slimnīcas fonda "Vecāku māja" vadītāja

2023.gadā nopirkām māju, ko uzcēla GLG būve. Mums bija ļoti patīkama sadarbība ar šo firmu: laipna un pretīmnākoša komunikācija, profesionālā attieksme un ļoti mūsdienīga māja. Varējām just, ka GLG būvei rūp tas, ko viņi dara. Novēlam Jums uzplaukumu un lai sanāk iecerētais!

Ivars Getiņš

Ivars Getiņš

Senior Data Analyst IT sektorā

2023.gada novembrī iegādājos GLG būves celtu māju. Izvēlējos šo māju, jo saņēmu visu komfortu kā dzīvoklī-nav raizes par neko. Saņēmu ne tikai māju, bet jau iekoptu mauriņu, izbūvētu žogu, ieprogrammētu apkures sistēmu un arī rūpes par vissīkāko estētisko aspektu iekšējā apdarē. Mājai ir praktisks plānojums, visam sadzīvei nepieciešamajam ir atvēlēta vieta. Krāsu palete piestāv jebkurām mēbelēm. Lai arī māja ir dvīņu māja, tā ir būvēta tā, ka kaimiņus nedzird un privātums ir nodrošināts.

Baiba Stoma

Baiba Stoma

BS Valodu Centrs