Skip to content Skip to footer
Testimonials

Feedback from clients

Ivars Getiņš

2023.gadā nopirkām māju, ko uzcēla GLG būve. Mums bija ļoti patīkama sadarbība ar šo firmu: laipna un pretīmnākoša komunikācija, profesionālā attieksme un ļoti mūsdienīga māja. Varējām just, ka GLG būvei rūp tas, ko viņi dara. Novēlam Jums uzplaukumu un lai sanāk iecerētais!

Ivars Getiņš

Senior Data Analyst IT sektorā
Baiba Stoma

2023.gada novembrī iegādājos GLG būves celtu māju. Izvēlējos šo māju, jo saņēmu visu komfortu kā dzīvoklī-nav raizes par neko. Saņēmu ne tikai māju, bet jau iekoptu mauriņu, izbūvētu žogu, ieprogrammētu apkures sistēmu un arī rūpes par vissīkāko estētisko aspektu iekšējā apdarē. Mājai ir praktisks plānojums, visam sadzīvei nepieciešamajam ir atvēlēta vieta. Krāsu palete piestāv jebkurām mēbelēm. Lai arī māja ir dvīņu māja, tā ir būvēta tā, ka kaimiņus nedzird un privātums ir nodrošināts.

Baiba Stoma

BS Valodu Centrs
Liene Indrāne Pūliņa

Bērnu slimnīcas fonds sadarbojās ar GLG būve, renovējot Vecāku mājas fasādi. Sadarbībā rezultējās nevien ar skaisti un kvalitatīvi atjaunotu ēku, bet arī ar gandarījumu par pašu procesu. Iepazīstot Gvido skatījumu, zināšanas un pieeju darbam man bija viegli uzticēties un paļauties, ka darbi tiks paveikti kvalitatīvi un pēc labākās sirdsapziņas. No Vecāku mājas daudzajiem darbiniekiem un brīvprātīgajiem dzirdēju labas atsauksmes par GLG būve būvnieku darba ētiku. Kā arī izveidojās laba sadarbība star mūsu arhitekti no Zaigas Gailes arhitektu biroja un Gvido, jo abām pusēm sakrita redzējums par pieeju renovācijai, materiāliem un veicamajiem darbiem.

Pateicībā par veiksmīgo sadarbību!

Liene Indrāne Pūliņa

Bērnu slimnīcas fonda "Vecāku māja" vadītāja
our mission

Custom solutions, unique manufacturing process & quality, crafted by talent.

Piter Bowman

Creative Director

our portfolio

Take a look

Dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernaturaut odit aut fugit, sed quia consequuntur. Dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas.